OZNAM

Vážení klienti,

 

oznamujeme Vám, že spoločnosť Technopol Services s.r.o na základe Opatrenia Úradu špeciálnej prokuratúry Slovenskej republiky zo dňa 26.06.2019 ukončila výkon činnosti správy, prevádzky a údržby objektu Technopol Centrum. Opatrenie prokurátora je pre nás záväzné a nie je možné za súčasného stavu vykonávať činnosť, ktorou sme boli zmluvne zaviazaní.

Z vyššie uvedeného dôvodu bola ukončená aj prevádzka všetkých reštauračných stredísk a kongresového centra v objekte Technopol Centrum.

Záverom by sme sa radi poďakovali za spoluprácu a Váš záujem o či už jednorázovú alebo pravidelnú návštevu našej reštaurácie GASTRO, útulnej kaviarne COFFEE BREAK alebo špičkovej reštaurácie LIVIANO. Veľmi nás mrzí vzniknutá situácia, v ktorej sa ocitla naša spoločnosť bez akéhokoľvek pričinenia, alebo pochybenia. Aj napriek skutočnosti, že je poskytovaná novému správcovi max. možná súčinnosť, zaznamenávame šírenie nepravdy a poškodzovanie dobrého mena našej spoločnosti. Keďže sme takmer 20 rokov nepretržite poskytovali profesionálne komplexné služby v objekte Technopol Centrum k maximálnej spokojnosti klientov, považujeme toto konanie za účelový a nekompetentný prístup nového správcu objektu.

Ocenenia

Reštaurácia Liviano patrí, podľa Daily Meal ako jediná zo Slovenska, medzi 101 najlepších reštaurácií v Európe. Nechýba v rebríčku TOP 10 Trend Top Restaurants na Slovensku a za rok 2017 získal ocenenie Zlatý Biatec, ktoré každoročne udeľuje Neformálne ekonomické fórum - Hospodársky klub.

Príjemné posedenie

Pozrite si našu fotogalériu

Kontaktujte nás

Liviano: 02/682 86 688